SOLUTION ENERGY

Za uplynulý rok v nás vložilo důvěru téměř tisíc klientů,
každého z nich si vážíme a věnujeme se jim vždy individuálně.
Zakládáme si na osobním přístupu a férovém jednání.
U nás se v davu neztratíte, ale zároveň máte jistotu, jistotu,
že nepřijdete o své úspory a jistotu, že Vaši zakázku
včas dokončíme, to Vám totiž smluvně garantujeme a ručíme pokutou!
Jsme tu pro Vás..

Chci schůzku

KDO JSME

Jsme tým zkušených a zdatných profesionálů z oboru, kteří si založili svou firmu. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a navrhneme mu to nejlepší řešení právě pro jeho střechu. Disponujeme nejmodernějším softwarem, který navrhne a vytvoří fotovoltaickou elektrárnu včetně vizualizace přímo na střechu klienta a to v reálné měřítku. Klientovi s touto vizualizací provedeme energetickou bilanci, která promítne v čase jeho spotřebu oproti předpokládané kalkulované produkce fotovoltaické elektrárny. Naše solární panely i akumulátory patří ke špičce světové produkce, v kombinaci s certifikovanými pracovníky dosahujeme té nejvyšší možné kvality.
Disponujeme pojištěním odpovědnosti za škody vůči třetím stranám proto, abychom chránili sebe i naše klienty. V rámci proklienstého přístupu na vyžádání poskytneme k nahlédnutí pozitivní bankovní referenci na naši společnost

Jménem společnosti Solar Solution Energy, s. r. o.
Dominik Ondrůšek, LL. M.

TÝM SOLUTION ENERGY

Dominik Ondrůšek, LL. M.

CEO
dominik@solution-energy.cz

Jana Čechová

Head of BackOffice
office@solution-energy.cz

Lucie Koudelová

Vedoucí koordinace realizací
lucie.koudelova@solution-energy.cz

Michal Hošek

Hlavní projektant
michal@solution-energy.cz

Jakub Mařík

Energetický konzultant
kuba@solution-energy.cz

Patrik Chod

Energetický konzultant
patrik.chod@solution-energy.cz

Tomáš Figel

Energetický konzultant
tomas.figel@solution-energy.cz

Tomáš Sop

Energetický konzultant
tomas.sop@solution-energy.cz

Jiří Havlíček

Energetický konzultant
jiri.havlicek@solution-energy.cz

Lukáš Holman

Energetický konzultant
lukas@solution-energy.cz

Pavel Kočí

Energetický konzultant
pavelkoci@solution-energy.cz

Ronald Panhans

Energetický konzultant
ronald.panhans@solution-energy.cz

Daniel Vachulka

Energetický konzultant
daniel.vachulka@solution-energy.cz

Jan Pustina

Energetický konzultant
jan.pustina@solution-energy.cz

Martin Jambor

Energetický konzultant
martin@solution-energy.cz

Lukáš Kaprálek

Energetický konzultant
lukas.kapralek@solution-energy.cz

KDE JSTE NÁS MOHLI VIDĚT

Bylo nám ctí se zůčastnit prestižního veletrhu For Arch v Praze, kde jsme pro Vás vytvořili více než 1000 nabídek včetně vizualizací.

Tak zase za rok!

Fotogalerie

Kontaktujte nás a získejte nabídku na míru

Fotovoltaika
Tepelné čerpadlo
Autonabíječka
+ fotovoltaika
Kombinace
FVE + TČ