O NÁS

KDO JSME?

Jsme tým zkušených a zdatných profesionálů z oboru, kteří si založili svou firmu. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a navrhneme mu to nejlepší řešení právě pro jeho střechu. Disponujeme nejmodernějším softwarem, který navrhne a vytvoří fotovoltaickou elektrárnu včetně vizualizace přímo na střechu klienta a to v reálné měřítku. Klientovi s touto vizualizací provedeme energetickou bilanci, která promítne v čase jeho spotřebu oproti předpokládané kalkulované produkce fotovoltaické elektrárny. Naše solární panely i akumulátory patří ke špičce světové produkce, v kombinaci s certifikovanými pracovníky dosahujeme té nejvyšší možné kvality.

Disponujeme pojištěním odpovědnosti za škody vůči třetím stranám proto, abychom chránili sebe i naše klienty.

Kontakt

NÁŠ TÝM

Dominik

Obchodní ředitel

dominik@solution-energy.cz

Jakub

Energetický konzultant

kuba@solutionenergy.cz

Lukáš

Energetický konzultant

lukas.kapralek@solution-energy.cz

Martin

Energetický konzultant

martin@solution-energy.cz

Lukáš

Energetický konzultant

lukas@solution-energy.cz

Michal

Energetický konzultant

michal.ondrusek@solution-energy.cz

Tomáš

Energetický konzultant

tomas.sop@solution-energy.cz

Tomáš

Energetický konzultant

tomas.pruskavec@solution-energy.cz

Milan

Energetický konzultant

milan@solution-energy.cz

Patrik

Energetický konzultant

patrik.chod@solution-energy.cz

Ondřej

Energetický konzultant

ondrej.paur@solution-energy.cz

Daniel

Energetický konzultant

daniel.vachulka@solution-energy.cz

Dominik Šrom

Energetický konzultant

dominik.srom@solution-energy.cz

Jiří

Energetický konzultant

jiri.havlicek@solution-energy.cz

Tomáš

Energetický konzultant

tomas.figel@solution-energy.cz

Adam

Energetický konzultant

adam.nosal@solution-energy.cz

Marek

Vedoucí realizací

marek@solution-energy.cz

Michal

Hlavní projektant

michal@solution-energy.cz

Marie

Back Office

marie.roudova@solution-energy.cz

Jana

Back Office

jana@solution-energy.cz

Galerie

KONTAKTUJTE NÁS